Postup adopce 

Před adopcí je potřeba předadopční kontrola

Předadopční kontrola probíhá tak, že nám napíšete něco o Vás. ( například proč jste si vybrali daného pejska, jestli máte doma už nějaké zvíře nebo zda máte s pejsky zkušenosti, kolik členů má vaše domácnost, jak dlouho by býval pejsek doma sám) Informace můžete vyplnit zde na stránce Adopční formulář a nebo všechny tyto informace pošlete na email pomocpsumzs@seznam.cz. K tomu pošlete pár fotek v jakých podmínkách by pejsek s vámi žil, kde by měl pelíšek, kde by s vámi trávil čas.  Prosím nezapomínejte napsat jméno pejska o kterého máte zájem a vaše kontaktní údaje.

Pokud všechno splníte a budete vhodní pro daného pejska, tak vás kontaktuje naše dočaskářka, která má daného pejska u sebe doma.

U paní se podepíše adopční smlouva, a hradí se adopční poplatek

Výše adopčního poplatku vždy závisí na vynaložených finančních prostředcích za pejska. Cesta pro pejska, veterinární prohlídka, očkování, preventivní ochrana proti vnitřním a vnějším parazitům, čip, čištění zoubků a úhrada dočasné péče. Adopční poplatek je od 5000-6500Kč.Pejsci u nás jsou vždy součást rodiny, žijí s námi doma a učíme je hygienické návyky a zvykají si na běžný chod domácnosti. Nemáme kotce, kde by pejsci byli zavíráni a jen venčeni. Štěňátka se snažíme socializovat s dětmi či seniory. Chodí s námi na různé dětské akce či do domovů seniorů.

Pejsci od nás odchází plně veterinárně ošetření. Naočkovaní, načipovaní, preventivně dostávají tabletku proti vnitřním a vnějším parazitům, pokud je to potřeba podstupují čištění zoubků či jiné veterinární úkony, které jsou nezbytné. Samozřejmě mají obojek či postroj, takže si pejska stačí vyzvednout jen s vodítkem.

Pejsky k adopci naleznete zde

V případě dalších informací nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za váš zájem